Players

NamePlayer TypeHome TownClub
Labeeb Ahmed Championship Chessington Coulsdon's Frames Sports Bar
Steven Allen Master Southampton Totton Recreation Club
Richard Arnold Master Salisbury Salisbury Snooker Club
Steve Ashton Master Salisbury Salisbury Snooker Club
Ross Barker Championship Oxford Abingdon Conservative Club
Stuart Barter Championship Eastleigh Chandlers Ford Snooker Club
Connor Benzey U21 Gold Eastleigh Chandlers Ford Snooker Club
Nick Birney Senior High Wycombe High Wycombe's Liberal Club
Ram Birring Senior Southampton Chandlers Ford Snooker Club
Ronnie Blake Championship Carshalton Coulsdon's Frames Sports Bar
Callum Browne U21 Gold Trowbridge Westbury Players Snooker Club
James Budd Championship Fareham Gosport's Stoke Snooker Club
Stanley Bunker Championship Bracknell Sunninghill Comrades Club
Paul Bunyard Championship Aldershot Sunninghill Comrades Club
Paul Burt Master Salisbury Salisbury Snooker Club
Neil Carroll Senior Southampton Chandlers Ford Snooker Club
Billy Castle Professional Reading Newbury's Crucible Sports & Social Club
Jon Charlton Senior Haslemere Aldingbourne Social Club, Chichester
Peter Chin Senior Newbury Swindon's Jesters Snooker Club
Christian Chislett Championship Basingstoke Selsey RBL Club, Chichester
Oliver Cooper U21 Silver Banstead Coulsdon's Frames Sports Bar
Bradley Cowdroy U21 Gold Bournemouth Bournemouth's Greenbaize Snooker Club
Adam Cowdroy U21 Bronze Bournemouth Bournemouth's Greenbaize Snooker Club
Neil Craycraft Senior Didcot Swindon's Jesters Snooker Club
Stewart Crosswell Championship Southampton Churchills Club, Eastleigh
Ben Crump U21 Silver Gosport Gosport's Stoke Snooker Club
James Cullen Championship Walton-on-Thames Woking Snooker Centre
Anthony Cutler Senior Poole Bournemouth's Greenbaize Snooker Club
Andrew Darken Master Feltham Chertsey SSNR Club
Carl Davies Senior Bournemouth St James Institute, Bournemouth
Marcos Dayao U21 Gold Battersea Park Hurricane Room, Kings Cross
Simon Dent Senior Shoreham by Sea Brighton's Castle Snooker Club
Herman Desmier Master Wimbourne Bournemouth & District Constitutional Club
Ian Desmier Senior Chilton Polden Break N Dish, Street
Franco Dezi Senior Reading Maidenhead's Racks Snooker & Pool Bar
John Donovan U21 Bronze Kings Cross Hurricane Room, Kings Cross
Riccardo Drayton U21 Gold Eastleigh Chandlers Ford Snooker Club
Stuart Dreyer Senior Salisbury Salisbury Snooker Club
Henry Eastwood Championship Banstead Coulsdon's Frames Sports Bar
Taylor Elliott U21 Bronze Swindon Swindon's 147 Snooker Club
Jaydon Elliott U21 Bronze Swindon Swindon's 147 Snooker Club
Riley Ellis U21 Silver Swindon Swindon's 147 Snooker Club
Jackie Ellis Senior Swindon Swindon's 147 Snooker Club
Pete Ferguson Jnr Championship Portsmouth Portsmouth's Craneswater Snooker Club
Pete Ferguson Snr Master Portsmouth Cowplain Social Club, Waterlooville
Matt Ford Senior Bracknell Sunninghill Comrades Club
William Forster U21 Silver Gosport Gosport's Mayfair Snooker Club
Antony Foxcroft Championship Salisbury Salisbury Snooker Club
Adrian Frisby Senior Orpington Sidcup & Foots Cray United Services Club
Richard Fullard Master Poole Bournemouth's Greenbaize Snooker Club
Paul Ganley Championship Chessington Rhodrons Club
Olly Gibbs U21 Gold Gosport Fareham Snooker Club
Katie Griffin U21 Bronze Swindon Swindon's Jesters Snooker Club
Daniel Hall Championship Swindon Swindon's Jesters Snooker Club
Dan Hammond Senior Winchester Chandlers Ford Snooker Club
Ben Hancorn Championship Bristol
Terry Harbord Master Poole Bournemouth & District Constitutional Club
Sean Harvey Championship Chertsey Staines & District Conservative Club
George Heatley Championship Walton on Thames Woking Snooker Centre
James Height Senior Shepton Mallet Break N Dish, Street
Neil Herd Senior Frome Salisbury Snooker Club
Richard Hillgrove U21 Silver Southend-on-Sea Basildon Snooker Club
Stephen Hills Master Northfleet Northfleet Traders Club, Gravesend
Andrew Hudson Senior Bournemouth Broadstone Conservative Club
Steven Hughes U21 Gold Chandlers Ford Chandlers Ford Snooker Club
Ryan Hughes U21 Gold Chandlers Ford Chandlers Ford Snooker Club
John Hunter Senior Andover Salisbury Snooker Club
Neil Jefferis Senior Chatham The Ightham Club
Owen Jenkins U21 Bronze Havant Waterlooville Sports Bar
Darren Johnson Senior Petersfield Petersfield Bowls & Snooker Club
Mickey Joyce U21 Gold Basingstoke The Academy Basingstoke
Shane Kearns U21 Silver Swindon Swindon's Jesters Snooker Club
Will Kempson U21 Bronze Salisbury Salisbury Snooker Club
Nat Kidner U21 Silver Bournemouth Bournemouth's Greenbaize Snooker Club
Nathan King U21 Bronze Salisbury Salisbury Snooker Club
Paul Lawrence Senior Southampton Park Gate RBL Club, Southampton
Samuel Laxton U21 Silver Portsmouth Waterlooville Sports Bar
George Laxton U21 Bronze Portsmouth Waterlooville Sports Bar
Louie Leighton U21 Silver Basildon Basildon Snooker Club
Mark Lloyd U21 Gold Gosport Gosport's Stoke Snooker Club
Craig Marsh Championship Thatcham Newbury's Crucible Sports & Social Club
Lee Martin Senior Gravesend Meopham Country Club
Eddie Mason U21 Bronze Salisbury Salisbury Snooker Club
Callum McDonald U21 Gold Salisbury Salisbury Snooker Club
Thomas McEvoy U21 Bronze Warminster Salisbury Snooker Club
John Meaney Senior Dartford Old Bexley Ex-servicemen's Club
Ryan Mears Championship Aldershot Farnborough's Sovereign Snooker Club
Ray Mears Master Aldershot Farnborough's Sovereign Snooker Club
Nicholas Miles Master Southampton Ashlett Club, Southampton
Lawrence Millington Senior Bournemouth St James Institute, Bournemouth
Philip Morgan Master Salisbury Chandlers Ford Snooker Club
Wayne Muddiman Senior Southampton Chandlers Ford Central Club
Jack Mullen U21 Bronze Croydon Coulsdon's Frames Sports Bar
Aidan Murphy U21 Gold Bristol Brislington & St Annes Conservative Club
Adam Nash Championship Southampton Churchills Club, Eastleigh
Steven Nevett Championship Bournemouth St James Institute, Bournemouth
Liam O'Shea Championship Swindon Swindon's Jesters Snooker Club
Finlay Palmer Senior Borough Green Sidcup & Foots Cray United Services Club
Aristos Pampouris U21 Gold Chingford No Club Provided
Bradley Parker Championship Wokingham Sunninghill Comrades Club
Dharmendra Patel Senior Thatcham Newbury's Crucible Sports & Social Club
Simon Peacock Senior Winterbourne Gunner Salisbury Snooker Club
Kaine Petty U21 Silver Salisbury Salisbury Snooker Club
Evan Plummer U21 Gold Coulsdon Coulsdon's Frames Sports Bar
Dave Pullman Senior Wokingham Boxmoor Social Club
Michael Quinnell Senior Bexley Old Bexley Ex-servicemen's Club
Keegan Reed U21 Silver Salisbury Salisbury Snooker Club
Billy Reid U21 Bronze Waterlooville Waterlooville Sports Bar
Chris Rice Senior Newbury Newbury's Crucible Sports & Social Club
Anthony Rice Championship Fordingbridge Salisbury Snooker Club
David Rice Championship Fordingbridge Salisbury Snooker Club
Harry Rice U21 Bronze Newbury Newbury's Crucible Sports & Social Club
Pascal Richard Championship Gosport Gosport's Mayfair Snooker Club
Mark Ridout Championship Lymington Bournemouth's Greenbaize Snooker Club
Chris Rigby Senior Sutton Chertsey SSNR Club
Paul Rose Master Swindon Swindon's Jesters Snooker Club
Dean Russell U21 Silver Portsmouth Waterlooville Sports Bar
O'Shay Scott U21 Silver Eastleigh Chandlers Ford Snooker Club
Thomas Sharp U21 Bronze Portsmouth Waterlooville Sports Bar
James Slade U21 Bronze Headley Newbury's Crucible Sports & Social Club
Arron Smith U21 Gold Selsey Selsey RBL Club, Chichester
Dylan Smith U21 Bronze Tunbridge Wells Victoria Snooker Centre, Tunbridge Wells
Jack Smithers Championship Epsom Coulsdon's Frames Sports Bar
Kevin Southern Senior Prestatyn Pendyffryn Club
Lee Stagg Championship Alderholt Salisbury Snooker Club
John Stannard Championship Leeds Northern Snooker Centre, Leeds
David Stewart Master Hook Chandlers Ford Snooker Club
Jake Stewart Championship Salisbury Salisbury Snooker Club
Chris Stocker Senior Yeovil Reckleford Snooker Club, Yeovil
Ronnie Sullivan U21 Gold Coulsdon Coulsdon's Frames Sports Bar
Micky Sutton Master Portsmouth Havant's Top Spot Snooker Club
Dean Sycamore Senior Chichester Chichester City Club
Daniel Sykes U21 Gold Chandlers Ford Chandlers Ford Snooker Club
Oliver Sykes U21 Gold Chandlers Ford Chandlers Ford Snooker Club
Mike Talmondt Senior Portsmouth Portsmouth Copnor Snooker Club
Bobby Terry Championship Emsworth Havant's Top Spot Snooker Club
Liam Tinne Championship Salisbury Salisbury Snooker Club
Mike Trigg Championship Romsey Marchwood CueT's Snooker Club
James Trump Senior Bristol Gloucester's South West Snooker Academy
Zak Truscott U21 Silver Waterlooville Waterlooville Sports Bar
Freddie Turner U21 Bronze Andover Salisbury Snooker Club
Andrew Vernon Championship Woodley Sunninghill Comrades Club
Mark Vincent Championship Portishead Gloucester's South West Snooker Academy
Jonathan Walker Master Swindon The Potting Shed, Aldbourne
Karl Walker Senior Abingdon Abingdon Snooker Club
Martin Wallace Senior Wokingham Newbury's Crucible Sports & Social Club
Brett Wallace U21 Silver Gosport Fareham Snooker Club
Graham Wallace Master Salisbury Salisbury Snooker Club
Daniel Walter U21 Bronze Portsmouth Gosport's Mayfair Snooker Club
Sam Walter U21 Bronze Gosport Gosport's Mayfair Snooker Club
Elliott Weston U21 Gold Portsmouth Havant's Top Spot Snooker Club
Harry Weston Championship Portsmouth Havant's Top Spot Snooker Club
Stephen Wheatland Championship Bishopstoke Chandlers Ford Snooker Club
Callum White U21 Silver Havant Waterlooville Sports Bar
Chloe White U21 Gold Havant Waterlooville Sports Bar
Damian Wilks Championship Rickmansworth Rickmansworth Royal British Legion
Jamie Wilson U21 Gold Portsmouth Waterlooville Sports Bar
Lewis Wilson U21 Bronze Havant Waterlooville Sports Bar
Harry Wilson U21 Silver Havant Waterlooville Sports Bar
Mason Wilson U21 Silver Basingstoke The Academy Basingstoke
Harry Wyatt U21 Bronze Ferndown Chandlers Ford Snooker Club
Gavin York Senior Northampton Barratts Snooker Club, Northampton
X